Kocaeli Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü ve Buyer Network Marka Ailesi Önemli Bir İşbirliğine İmza Attı.  

0 2 hafta önce

Kocaeli Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü ve Buyer Network Marka Ailesi Önemli Bir İşbirliğine İmza Attı.  

 

Türkiye’nin önde gelen öğrenci kulüpleri yapmış oldukları çalışmalarla sektöre bir adım önde başlıyor. Buyer Network Platformları Kulüp İşbirliklerine büyük değer veriyor. Öğrencilerle iş hayatı arasında köprü rol üstlenerek Kulüp ve Öğrenci projelerinin uygulamaya geçirilmesi ve duyurulmasında destek oluyor. 

 

Kocaeli Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü ve Buyer Network Marka Ailesi İşbirliği Toplantısı yapıldı. 

Kulüp Başkanı İlayda Kaynak

Genç Girişimciler Kulübü Başkanı İlayda Kaynak ‘Genç Girişimciler Kulübü, Kocaeli Üniversitesi gençlerinin oluşturduğu bir kulüptür. İsmi her ne kadar girişimcilik kulübü olsa da bünyesinde birçok bölüm ve fakülteden yönetici, asistan ve üye barındırmaktadır. Bununla birlikte içerisinde bulunan öğrencilere birçok fırsat ve imkan sunmaktadır. Bunlar; teknik geziler, girişimci eğitimleri ve uzman kişiler ile söyleşilerdir.  

Kulübümüz, pek çok etkinliğe de imza atmıştır. Bunlardan biri girişimcilik alanında ses getiren geleceğin girişimlerine yeni fırsatlar ve alanlar sunan Fikir Kampı’dır. . Yapılan etkinlikler bununla sınırlı kalmayıp kadınların her alanda başarılı olduğunu göstermek ve kadınlar gününü daha anlamlı bir hale getirmek adına her yıl gerçekleştirdiğimiz Mevzu Kadınsa etkinliğimiz de üniversitemizde büyük ses getirmektedir. Diğer etkinliklerimiz ise; daha önce başarısız olmuş fakat şimdi yükselmiş girişimcileri ağırladığımız Fail Up, birbirinden farklı alanlarda ve konularda konuşmacılar ağırladığımız Networkln, büyük firmaların üst düzey yöneticilerinin üniversitemize gelip konuşma yaptıkları ve o alanda CV topladıkları Intrapreneurship Day, elimizden geldiğince düzenlediğimiz sosyal sorumluluk ve sosyal aktivite projelerimizdir.  

Tüm bunları gerçekleştirirken biz gençler eğlenmenin de hakkımız olduğunu düşünüp, diğer öğrenci kulüpleriyle ortak gerçekleştirdiğimiz GTA kampımızı her yıl yapmaya çalışıyoruz.’diyerek kulüp etkinlikleri hakkında kapsamlı bilgi verdi. 

 

 

Buyer Network Üniversite & Kulüp İşbirliği Sorumlusu Damla Akkaya

Buyer Network Üniversite & Kulüp İşbirliği Sorumlusu Damla Akkaya, B2B Marka Ailesi ve kulüplere sunulan imkanlar hakkında kapsamlı bilgi verdi. Damla Akkaya konuşmasında ‘Üniversite kulüplerinin öğrencileri iş hayatına hazırlamada çok önemli faydalar sağladığını biliyoruz. Doğru bağlantıların öneminin arttığı günümüz koşullarında, geleceğin yönetici adayları olan öğrenciler ile her zaman yakın ilişkide bulunarak iş dünyasıyla etkileşimlerini kolaylaştırıyoruz’ dedi.  

Akkaya, Buyer Network İş ve Ticaret Platformu, StartupVadisi.com ve Satınalma Dergisi platformlarının öğrenciler ve sektör arasında bir bağ kurduğunu söyledi. 

 

Toplantı sonunda İlayda Kaynak ‘Bizler planlanmış olan proje ve etkinliklerimiz ile yolumuza Buyer Network’le işbirliği içerisinde olarak devam etmekten onur duyuyoruz. Buyer Network’ün kulübümüze ve bizlere sunduğu imkan ve vermiş oldukları destek ile aramızdaki işbirliği kuvvetleniyor. Birlikte bu yolda binlerce girişimci ve öğrenci adaylarına ulaşıp gerçekleştireceğimiz proje ve etkinlikler için çok heyecanlı olduğumuzu belirtmek isteriz. Kulübümüze gösterilen ilgi, alaka ve destekten ötürü teşekkürlerimizi sunar, birlikte yapacağımız tüm etkinlikler ve projeler için şimdiden çok heyecanlı, çok azimli ve çok istekli olduğumuzu bilmenizi isteriz.’ diyerek düşüncelerini dile getirdi. 

Bir Cevap Yazın

X