BEMdays

0 9 ay önce
Business, Engineering, Management

Herkese merhaba!

   Bugün size kulübümüzün en geniş kapsamlı etkinliği olan BEMdays’ten söz etmek istiyoruz. Çoğumuz MAKTEK Kulübü’ne BEMdays Ekip Üyesi olarak başladı. O yüzden bu etkinlik bizim için önemli bir yere sahiptir.

  Yıl içerisinde yaptığımız, sektörün ve sanayimizin nabzını tuttuğumuz etkinliklerimizin ardından yıl sonunda dönemin en prestijli ve kapsamlı iş, mühendislik ve yönetim çatısı altında 3 günlük büyük bir etkinlik yapmayı planlamaktayız.

   İsmini Business, Engineering, Management terimlerinin baş harflerinden alan etkinliğimizde adından da anlaşıldığı gibi ülke sanayiinde geniş bir skalada farklı başlıkları inceliyoruz. Bu başlıkları seçerken gelecekte hayatımızda olması muhtemel konular ve bu konuların hayatımıza etkisini anlatabilmeyi amaçlıyoruz.  

  Etkinliğin sonunda bütün katılımcıların akıllarındaki sorularına cevap bulabilmiş olması ve geleceğin teknolojileri hakkında bilgi sahibi olup ilgi ve yeteneklerini o yönde geliştirmeleri de bizim için oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

   BEMdays’i diğer etkinliklerden ayıran en önemli özelliklerden biri ise konu başlıklarının paneller halinde incelenmesi ve panellerimizin interaktif bir şekilde geçmesidir. Konuşmacılarımız, profesyonel oldukları alanlardaki sektöre dair bilgilerini, kendi deneyimlerini, gelecekteki değişimin-ilerlemenin nasıl olabileceğini ve de seyircilerin merak ettiklerini, sorularını cevaplayarak bir moderatör eşliğinde 3-4 kişinin katıldığı bir panelde bizlere aktarıyorlar. Yani sadece paneli izleyenler değil, panele katılan konuşmacılar da diğer katılımcılarla bilgi alışverişinde bulunabiliyor.

   BEMdays etkinliğimizin 4. ’nü bu yıl mart ayında gerçekleştireceğiz. Otomotiv, Dijital Dönüşüm, Yapay Zekâ, Robotik, Enerji ve Batarya Teknolojileri gibi birçok farklı alanlardan panellerimiz olacak.  Etkinliğimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz ve de geçmiş yıllardaki BEMdays etkinliklerimizi görebilmeniz için @bemdays Instagram sayfasını takip etmeyi unutmayın!

 

Bir Cevap Yazın

X