Search
Generic filters
Exact matches only

Bizden Haberler: Kocaeli Üniversitesi TTO yöneticileri ile işbirliği toplantısı gerçekleştirdik.

0 2 sene önce

Buyer Network Marka Ailesi olarak ülkemizin önde gelen üniversiteleri ve teknoparkları ile işbirliği toplantılarımızı sürdürüyoruz. Teknoloji Transfer Ofisleri ile akademisyenlerimizin, Teknoparklarla girişimcilerimizin ve startup firmalarımızın yanındayız. Startup firma ürün ve hizmetlerinin kurumsal pazarda tanınmasına katkı sağlamak için 3 markamızla çalışıyoruz. Tüm gayretimiz ülkemizin kalkınmasına daha fazla destek olabilmek.
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri’nde filizlenen projelerin hayata geçmesinde katalizör olabilmek.
StartupVadisi.com platformumuzda işbirliği çalışmalarına başladığımız üniversitelerimizi bulabilirsiniz. 14 Üniversite ve teknopark ile yoğun bir programa başlıyoruz. Her hafta yeni bir üniversite ve teknokent ile iş çevremizi daha da büyütmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bugün Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nilgün FIĞLALI, Proje ve İş Geliştirme Takım Lideri Dr. Ahmet ŞEN, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Uzmanı Av. Ali AKBULUT ile BuyerNetwork.net İş ve Ticaret Platformu, StartupVadisi.com ve Satınalma Dergisi arasında işbirliği alanlarını görüştük. Güzel bir toplantı gerçekleştirdik. İşbirliklerinin ar-ge / üretim / tasarım çalışmaları, etkinlik (eğitim, webinar ve konferans) ve tanıtım (haber, bülten) süreçleri ile özel sektör bağlantılarının kurulmasında fayda getireceğini düşünüyoruz. Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi yöneticilerine değerli görüş ve önerileri için teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Murat Erdal Buyer Network Marka Ailesi
Serkan Uygur Buyer Network İş Geliştirme Yöneticisi

 

#Kocaeli #KocaeliÜniversitesi #KocaeliTeknopark #üniversite #Teknokent #Teknopark #arge #ürge #proje #eğitim #TTO #TTM #yazılım #girişimci #inovasyon #teknoloji #transferofisi #fikrimülkiyet #bilgi #yenilik #ticarileşme #kuluçka #patent #girişimcilikmerkezi #önkuluçka #BuyerNetwork #B2B #B2C #SatınalmaDergisi #StartupVadisi #işbirliğitoplantısı

Bir Cevap Yazın

X