Search
Generic filters
Exact matches only

Türkiye’nin lider el aletleri üreticisi Ceta Form Satınalma Cep B2B ticaret ekosisteminde.

0
0
1 sene önce

Ülkemizde B2B ticaret büyük bir gelişim içerisinde. Ceta Form El Aletleri kurucusu Cemil Tayman ve Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal yeni bir işbirliğine imza attı.

Ceta Form kurucusu Cemil Tayman konuşmasında, “İstanbul’daki fabrikamızda tüm sektörlerdeki profesyonel kullanıcılar için yüksek kaliteli el aletleri ve servis ekipmanları geliştirir ve üretiriz. Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik, Elektronik, Endüstri, İnşaat, Havacılık, Savunma, Ağır Sanayi, Kamu kurum ve kuruluşları ana sektörlerimizdir. Bu ve benzeri alanlarda çalışan tüm montaj, bakım, onarım ve servis birimlerine profesyonel el aletleri ve ekipmanları sunmaktayız. Teknoloji, kalite ve yenilikçilik firma kültürümüzdür. Ülkemizde şirketler arası ticaretin daha da gelişeceğini, bu alanda faaliyet gösteren Satınalma Cep uygulamasının sektörde bir sinerji yaratacağını düşünmekteyiz” dedi.

Satınalma Cep kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal ise “mobil uygulamamız tüm sektörlerde yöneticilerin telefonlarında. Tüm bölgelerde firmalarımıza erişim sağlamamız büyük güç katıyor. Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak kurumsal pazar ve B2B ticaret ana hedefimiz. Bu pazarda günden güne büyüyoruz. Ceta Form el aletleri sanayimizin bir başarı öyküsü. Üretilen her ürün büyük bir katma değer. Bu işbirliği kurumsal pazarda iki tarafa da olumlu güç katacaktır” dedi.

Satınalma Cep Şirketler Arası (B2B) Ticaret Ekosistemi Hakkında…

Satınalma Cep mobil uygulaması kurumsal pazarda (B2B) firmalar için tüm Türkiye’yi kapsayacak yeni büyüme noktaları ve fırsatlar üzerine çalışmaktadır. Satınalma Cep  Uygulamasını telefonunuza indirip incelediğinizde teklif alma (toplama), teklif verme, satış kampanyaları,  Fırsat özellikleri ve Tedarikçi Arama Motoru özelliklerini göreceksiniz. Firmalarımızın ürün (standart ya da atıl stok) ve hizmetlerini daha geniş kitleye pazarlama ve satış fırsatları sunuyoruz. Güncel Fırsat ve Kampanya Listesini http://www.satinalmadergisi.com/kampanyalar sayfamızdan da inceleyebilirsiniz.

Tedarikçi üyeliği,  iş ortaklığı ve stratejik partnerlik kapsamında işbirliği modellerimiz şu şekildedir:

  • İş Ortaklığı Programı ;

Satınalma Cep Ekosisteminde firma sayfası50 adet ürün listeleme sayfanızla birlikte tüm şirketlere fırsatlar (indirimli kampanya) sunabilirsiniz. Satınalma Dergisi‘nde firma / ürün konumlandırma bağlantılı haber, röportaj ve bülten çalışmalarına tüm mecralarda yer verilmesi, telefon bildirimi (notification) yapılmaktadır.Kampanya ve indirimlerle, kurumsal müşterilere doğrudan ulaşabilirsiniz. Faaliyet alanınıza uygun müşteri ve talepler tarafınıza yönlendirilir. Güncel satınalma taleplerine teklif verebilirsiniz. Mobil uygulama içerisinde ve web sitesi üzerinden güncel fırsatları http://www.satinalmadergisi.com/kampanyalar/ inceleyebilirsiniz. Benzerleri firmanızla da gerçekleştirilmektedir. İş ortaklığı üyeliği Aylık 500 TLdir.

  • Tedarikçi Üyeliği (Günde 1 TL) ;

Satınalma Cep Ekosisteminde firma sayfası ve 20 adet ürün listeleme sayfanız hayata geçirilir. Satınalma Dergisi’nde 1/4 sayfa (bir sayı) boyutunda reklam çalışmasına yer verilir. Tedarikçi olarak girdiğinizde faaliyet alanınıza uygun müşteri ve talepler tarafınıza yönlendirilir. Güncel satınalma taleplerine teklif verebilirsiniz.

B2B İşbirliği Paketlerimizi ve ücretlendirmeyi http://www.tinova.com.tr/fiyatlar/ kısmında inceleyebilirsiniz.

İlk Adım 

Firma sayfanızı Satınalma Cep Mobil Ticaret Uygulamasına ücretsiz ekleyebilirsiniz. Tedarikçi Arama Motorunda Firmanızın görünmesini istiyorsanız Ücretsiz Kayıt Linki ile sadece 1 dakikada oluşturabilirsiniz.

http://www.satinalmadergisi.com/ucretsiz-kayit/

Firmalar arası ticaret kapsamında düzenlemek istediğiniz fırsat kampanya çalışmasını bizimle info@tinova.com.trden paylaşabilirsiniz.

0
X