Search
Generic filters
Exact matches only

“Tüm Sektör Liderleri Muhakkak Bizimle Temasa Geçiyor. Kurumsal Pazarda Rekabet Avantajının Kapısı Buyer Network.”

0
0
11 ay önce
Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Buyer Network.net Kurucu Ortağı Prof. Dr. Murat ERDAL, “Ülkemizde bu şekilde ve bu hızda büyüyen bir platform kurduğumuz için çok mutluyuz. Kurumsal pazar (B2B) dinamikleri nihai tüketici pazarından çok farklı. Karar alma mekanizmaları, ürün ve hizmet içeriklerini iyi tanıyan alıcı kimlikleri ve pazarlık süreçleri ile hayli rekabetçi bir ortam. Biz kurduğumuz platformla işletmeler yeni satış ve ticaret geliştirici kanallar açtık. İş ve Ticaret Platformumuz Buyer Network ve mobil ticaret ürünümüz Satınalma Cep ile üzerine ekleyerek büyüyoruz” dedi.   

Prof. Dr. Murat Erdal konuşmasında, “Kurumsal pazarda büyümek ve pazar payını korumak isteyen tüm sektör liderleri muhakkak bizimle temasa geçiyor. Müşterilerimizin ürün ve hizmetleri ile bizim ürün ve hizmetlerimiz bire bir örtüşüyor. Bu bize ayrı bir güç katıyor. Her firmanın ihtiyacını karşılıyoruz. Doğrudan satış, pazarlama faliyetleri ve kanal geliştirmede ürün ve hizmetlerimizle destek oluyoruz. Networkümüzün gücü bizi ayrı bir yere taşıyor.

Kurumsal pazarda saygınlığınızı, yaptığınız işin kalitesi ve referanslarınız belirliyor. Güven ve itibar pazar ilişkilerinde belirleyici. Biz firma olarak yaptığımız işi “değer yaratan network” olarak tanımladık ve bu şekilde yol alıyoruz.Yenilikçi çözümlerle kurumsal pazarda güçlü adımlarla yol alıyoruz. Yeni çıkardığımız Mobil İhracat ürünümüzle de dış ticaretini geliştirmek isteyen firmalara ekonomik çözümler getiriyoruz.” dedi.

Buyer Network İş ve Ticaret Platformu Hakkında :

Ürün ve hizmet satışlarınız için doğru kanal stratejisi geliştiren işletmeler kazanmaya devam ediyor.  Buyer Network İş ve Ticaret Platformu’nda yerini alan firmalar tüm üyelere avantajlı / indirimli satış imkanına sahip oluyorlar.

Buyer Network.net Kurucuları: Adil ÜNAL ve Murat ERDAL

Kurumsal üyelerimiz geniş firma ağı ve zengin iş çevresi ile birlikte; müşteri farkındalığı, marka farkındalığı, marka düşüncesi, marka tercihi ve satınalma niyeti aşamalarında güvenli ilişkiler geliştirip ticaret hacmini büyütürler.

BUYER NETWORK İŞ VE TİCARET www.BuyerNetwork.net 

7.500 + FİRMA VE YÖNETİCİ 

Buyer Network İş ve Ticaret Platformunda Tüm Üyelere Ürün ve Hizmet Avantajları Sunabilirsiniz.

  • Pazarlama ve Satış Operasyonları, Kanal Geliştirme.
  • Firma ve Ürün Ekleme
  • Standart ve Executive Firma Üyelikleri ile Avantajlar
  • Tüm Üyelere Ürün / Hizmet Fırsatları Sunma Hakkı
  • Ödül programları ve fırsatlardan yararlanma.
  • İş İlanları ve Kariyer Fırsatları
  • Öğrenme Merkezi, Sunumlar, Mesleki Dökümanlar
  • Sektör profesyonelleri ve girişimcilerle iş çevresinin zenginleştirilmesi.
  • Tüm konferanslara katılım.

Buyer Network İş ve Ticaret Platformunda Yer Alan Firmalar, Kurumsal Pazara Avantajlı Ürün ve Hizmet Satış İmkanına Sahip.

Kurumsal pazarda rekabet avantajını yeniden tanımlayan alan lideri firmalarımızı bekliyoruz. Standart ve Executive firma üyelikleriniz için;

http://buyernetwork.net/business/ 

Business avantajlar dünyasına hoş geldiniz.

0
X