Search
Generic filters
Exact matches only

Nitro Games ile Netmarble EMEA Ön Protokol İmzaladı

0
0
2 sene önce

Nitro Games, bugün dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biri olan Netmarble Games’in bölgesel ofisi Netmarble EMEA ile bir Ön Protokol imzaladı. Belgede, Nitro Games’in yeni oyunu “Medals of War”un Arapça ve Türkçe konuşan ülkelerde yayınlanması için Netmarble EMEA’ya verilen lisans hakları konu edildi.

Nitro Games Oyj. CEO’su ve kurucu ortağı Jussi Tähtinen, “Batı pazarlarında oyunlarımızı kendi kanallarımızla yayınlamaya, diğer pazarlara da yerel iş ortakları üzerinden ulaşmaya yönelik stratejimizin bir parçası olarak bu lansmanı Netmarble EMEA ile gerçekleştirmeyi planladık. Bizim ve oyunumuz Medals of War için bu pazarlardaki en uygun seçeneğin Netmarble olduğunu düşünüyoruz” yorumunda bulundu.

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek ise, “Tutkulu Türk ve Arap oyuncuların, yerelleştirilmiş içerik ve yerel hizmetlerle sunulacak olan “Medals of War”u çok seveceğine inanıyoruz. Nitro Games’in son derece yetenekli geliştiricilik kapasitesine güveniyorum. Eminim her iki tarafın ekipleri arasında da uzun vadeli ve verimli bir ortaklık kurulacak” açıklamasını yaptı.

Kısaca Nitro Games:

Nitro Games, free-to-play formatlı mobil oyunları geliştiren ve yayımlayan bir şirkettir. Orta kesim kullanıcı segmentini hedef alan ve ağırlıklı olarak strateji türünde oyunlara odaklanan firma, bu alanda on yıllık bir geliştiricilik tecrübesine sahiptir. Akıllı telefonlar ve tabletler için, yüksek üretim değeri ve yüksek gelir potansiyeli olan oyunlar üretmektedirler. Güçlü NG Platformu ve NG MVP süreci sayesinde Nitro Games, yalnızca bir haftalık bir geliştirme sürecinden sonra yeni oyun prototiplerinin pazar doğrulamasını yapabilmektdir. Nitro Games’in geçmişte geliştirdiği oyunlar arasında East India Company, Commander: Conquest of the Americas, Pirates of Black Cove ve Raids of Glory bulunmaktadır. Nitro Games hisseleri NITRO adıyla Nasdaq First North Stockholm borsasında listelenmektedir ve şirketin yetkili danışmanı Augment Partners AB şirketidir. Telefon: +46 8 505 651 72www.nitrogames.com.

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 4000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2 : Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

0
X