Search
Generic filters
Exact matches only

NEOHUB’dan, Deniz Akvaryum Girişim Hızlandırma Programı ile Girişimlere Büyük Destek

0 6 ay önce

NEOHUB, Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine mentorluk ve ölçeklenme odaklı somut destek sağlamak üzere, Deniz Akvaryum Girişim Hızlandırma Programı’nı başlatıyor. Programa katılan girişimciler, uzman mentor desteği ile gelişim alanlarını görebiliyor, hedeflerine daha hızlı ilerleme imkanına sahip oluyor.

NEOHUB, günden güne gelişen ekosistemde, girişimlerin büyümesi için gereken desteği vermek amacıyla Deniz Akvaryum Girişim Hızlandırma Programı’nı hayata geçiriyor.

Yıl boyunca açık başvuru sistemiyle hareket edecek programa; finansal teknolojiler, yapay zeka, blockchain, tarım teknolojileri, turizm, sağlık ve biyoteknoloji sektörleri başta olmak üzere alanında yenilikçi tüm girişimler başvurabiliyor. Girişimlere; gelişme alanları, ihtiyaçları ve hedeflerine göre özelleştirilmiş gelişim haritaları ve uzman mentor desteği sunuluyor.

Yenilikçi iş modeline sahip, ölçeklenebilir, MVP (En Yalın Ürün) ve üzeri aşamada, DenizBank Finansal Hizmetler Grubu ile karşılıklı fayda ve iş birliği fırsatı gören girişimler, başvurularını www.denizakvaryum.io üzerinden yapabiliyor.

Deniz Akvaryum Girişim Hızlandırma Programı Süreci Nasıl İşliyor?

Programa başvuran girişimler Deniz Akvaryum ekibine yapacakları sunum sonrasında değerlendirmeye alınıyor ve hızlandırma sürecine başlıyor. Seçilen girişimler; altı ay boyunca Deniz Akvaryum ofisinde çalışma imkânı, DenizBank ve NEOHUB yöneticileri ile alanında uzman isimlerden mentorluk gibi olanaklarla büyümeleri için gerekli desteği alabiliyor. Aynı zamanda NEOHUB’ın büyüme stratejileri, tasarım, finans yönetimi, hukuk, sosyal medya yönetimi gibi halihazırda ekosisteme sunduğu hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Altı ayın sonunda ise belirlenen kriterleri yerine getiren girişimler, Demo Day ile mezun olarak, yatırımcılara sunum yapma fırsatı yakalıyor.

Deniz Akvaryum Girişim Hızlandırma Programı’na katılmak isteyenler, detaylı bilgiye www.denizakvaryum.io adresinden ulaşabiliyor.

NEOHUB Hakkında

NEOHUB, iş birliği kültürü ile yenilikçi iş modelleri üretmek ve gelişen girişim ekosistemine katkı sağlayacak yenilikçi çözümleri hayata geçirmek için kurulmuş bir DenizBank Finansal Hizmetler Grubu iştirakidir.

Yeni nesil şirketimiz NEOHUB; İnovasyon ve Girişimcilik Merkezi, Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, Dijital Ödeme Sistemleri ve DenizBank Ekosistem Bankacılığı birimlerini tek çatı altında birleştirirken, bu dikeyleri kendi içinde yer alan yazılım evi vasıtasıyla, teknoloji üretimi dikeyi ile birleştirerek yeni bir boyuta taşımaktadır.

Bir Cevap Yazın

X