Search
Generic filters
Exact matches only

Majesteleri Netflix’e geri dönüyor! Netflix’in merakla beklenen dizisi The Crown’un ikinci sezonundan resmi fragman ve yepyeni bir görsel yayınlandı!

0
0
2 sene önce

8 Aralık 2017, Cuma günü tüm dünya ile aynı anda gösterime girecek The Crown’un güç savaşı ve mücadelelerle dolu ikinci sezonundan resmi fragman ve yepyeni bir görsel yayınlandı.

Resmi fragmanı izlemek için tıklayın

İkinci sezondan paylaşılan yeni görseli indirmek için tıklayın

The Crown 2. sezon hakkında

Netflix orijinal yapımı dizide II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarının perde arkası anlatılıyor. Yönetmenliğini Stephen Daldry’ın (Billy Elliot, The Hours) yaptığı dizinin senaryosu ödüllü sahne oyunu The Audience’ı da kaleme alan senarist Peter Morgan’a (The Queen, Frost/Nixon) ait. Dizinin yapımcılığını ise Andy Harries (The Queen) üstleniyor.

Kendi kumandasındaki ordunun Mısır’da illegal bir savaşa girmesi ile başlayıp, 3. Başbakan Harold Macmillan’ın büyük bir skandalla tahtan indirilmesiyle sonlanan dönemi konu alan ikinci sezon, 1960’lardaki devrimci döneminin kapılarını aralanıyor.

The Crown’da 20. yüzyılın ikinci yarısını şekillendiren önemli olayların ardındaki kişisel entrikalar, aşklar ve siyasi çekişmeler ortaya koyuluyor.

The Crown’la ilgili daha fazla bilgi almak için Netflix Medya Merkezi’ne üye olmayı unutmayın.

The Crown’u sosyal medya hesaplarından takip etmek için: Facebook, Twitter, Instagram

***

Aylık 15.99 TL’den başlayan fiyatlarla abone olun (ilk ay ücretsiz!) www.netflix.com

Netflix’i Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/netflixturkiye/

0
X