Search
Generic filters
Exact matches only

İstanbul TTO – Tübitak BiGG Programı Başvuruları Devam Ediyor !

0 5 ay önce
İstanbul TTO‘nun yürütücülüğünü yaptığı, BSH Ev AletleriTR Angels Melek Yatırım Ağı, GOSB Teknopark ve Yeditepe Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen, TÜBİTAK 1512 BiGG Girişimcilik programımız – BiGG-SEED  başvurularımız devam ediyor.
ARDEB desteklerinden faydalanan akademisyenlerin ve Tübitak tarafından gerçekleştirilen/desteklenen yarışmalarda (Örn. Teknofest) ödül alanların ek puan avantajına sahip olduğu,yenilikçi fikirlerin şirketleşmesi için kurgulanan programızda, Tübitak desteklerinin yanı sıra melek yatırım ve ücretsiz KOSGEB projelendirme destekleriyle;
  • 1.600.000 TL‘ye varan mali destek,
  • BSH Ev Aletleri ve Gebze OSB firmalarıyla işbirlikleri,
  • Endüstri tecrübeli, TÜBİTAK mentorları eşliğinde proje hazırlığı,
  • 3 üniversite, 3 TTO ve 2 Teknopark altyapı ve ağ imkanlarına erişim

fırsatları sizi beklemekte. Şirketleşme ve ticarileşme süreçlerindeki en önemli desteklerden olan BiGG programı hakkında daha fazla bilgi almak için https://bigg-seed.com/ adresinden sitemizi, İstanbul TTO ve BiGG-SEED sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilir ve program için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz!

Program ve imkanlarımız hakkında daha fazla ayrıntıyı öğrenebileceğiniz, merak ettiğiniz sorularınıza cevapları bulabileceğiniz bilgilendirme etkinliklerimize ise aşağıdaki bağlantılar ile kaydolarak katılabilirsiniz!

Sosyal medya hesaplarımız:

Bir Cevap Yazın

X