Search
Generic filters
Exact matches only

Her Ay 4 Yetenek İçin Fırsatlar 1 Kasım’da Başlıyor. BuyerNetwork İş Dünyası Çözümlerini Genişletiyor.

0
0
3 ay önce

Yeni dönem iş hayatında örnek olay çalışmaları / vaka analizleri yönetici eğitimlerinin ve işe alımların ayrılmaz parçası haline geldi. Çalışanlar, kurumsal eğitimlerde iş hayatından kopuk sadece teorik bilgi ile yetinmiyor. Pratik, gün içerisinde karşılaştığı sorunlara benzer problemleri eğitimlerde görmek, çok yönlü tartışmak ve olası senaryoları değerlendirmek istiyor. Bu talebe uygun eğitim çözümleri sunan BuyerNetwork aynı zamanda bir ilke daha imza atıyor.

Prof. Dr. Murat Erdal

BuyerNetwork.net kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal proje kapsamını şu şekilde anlattı:
İki konuda kararlıyız. Birinci konu, Türkiye’nin kurumsal (B2B) pazaryeri ve ticaret platformu olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz. 7.750 firma ve yönetici üyemizle tüm Türkiye’yi kapsıyoruz. Kurumsal pazaryerimizle alıcı ve satıcıyı tek platformda bir araya getirdik. Ticaret paketlerimize yenilerini ekliyoruz. Satış ortaklıkları yapıyoruz. Kurumsal ticareti olan tüm firmaları BuyerNetwork’e çağırıyoruz. Global firmalar, büyük kuruluşlar ve bankalarla görüşme halindeyiz. KOBİ ticaret çözümlerimizi genişletecek projeleri destekliyoruz.

İkinci konu ise İş Dünyasına yönelik çözümler. Yazılım, kurumsal kimlik, eğitim vb. pek çok alanda kampanya düzenliyoruz. Öğrenme Merkezimizi hayata geçirdik. Firmaları kurumsal üye yapıyoruz. Çok sayıda çalışanı olan firmalar bizi tercih ediyor.

İş dünyasının öğrenme merkezi olma yolunda kararlıyız. 4 Yetenek Projesini gündemimize aldık. Vaka yarışması olarak başladık. Fakat hızla genişleteceğiz. Özel şeyler düşünüyoruz. Burada çalışanlar ve öğrenciler bireysel olarak katılabilecek. Müzakere, Operasyon, Strateji, Pazarlama, Lojistik, Satınalma, Kalite, Lojistik gibi alanlarda vakaları iş dünyası ile paylaşacağız.

İş ve staj imkanları konusunda da çözüm getireceğiz. Bu projeye eklemlenmek isteyen yeni öneri getiren firmalarımız var. Ekiplerimiz sektörden gelen teklifleri değerlendiriyor. Her ay her sektörden 4 ayrı yeteneğe fırsatlar sunuyoruz.

ÖDÜLLER:

*Başarı Sertifikası
*BuyerNetwork Öğrenme Merkezi Üyeliği (1 Yıllık)
*Koçluk ve Mentorluk Kapsamında Eğitim Alma Fırsatı

 

https://buyernetwork.net/4yetenek sayfasında inceleyebilirsiniz.

7.750 firma ve yönetici üyesi ile Buyer Network’te siz de yerinizi alın.

#BuyerNetwork #iş #ticaret #İnsanKaynakları #insan #HR #İK #Yönetici #Yerleştirme #Program #B2B #İşDünyası #Ticaret #talent #4Yetenek #Ödül #insan

0
X