Search
Generic filters
Exact matches only

Bizden Haberler: Teknopolis TTO ve Buyer Network Marka Ailesi İşbirliği Toplantısı Yapıldı

0 2 sene önce

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknopolis Teknoloji Transfer Ofisi ve Buyer Network Marka Ailesi arasında işbirliği alanlarını görüştük.  Toplantıya Teknopolis Proje Koordinatörü Mesut Yurtcu, Patent Vekili Güldenur Öztemur, Uzman Bünyamin Gökgöz, Uzman Yardımcısı Aslıhan Kurt ve Buyer Network kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal ve İş Geliştirme yöneticisi Serkan Uygur katıldı.

Teknopolis Proje Koordinatörü Mesut Yurtcu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi,  Teknoloji Transfer Ofisi çalışmaları ve faaliyetleri hakkında kapsamlı bilgi verdi.

Teknopolis TTO Web Site: https://www.teknopolistto.com/

Prof. Dr. Murat Erdal – Buyer Network Marka Ailesi

Buyer Network Marka Ailesi kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal, kurumsal pazarda başarının ilişki geliştirme ve işbirliğinden geçtiğini söyledi. Prof. Erdal, Startuplar için satış ortaklığı iş modelleri ve satış geliştirme hizmetlerini açıkladı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknopolis TTO ve Buyer Network Marka Ailesi arasında kurulacak işbirliğinin ar-ge / üretim / tasarım çalışmaları, etkinlik (eğitim, webinar ve konferans) ve tanıtım (haber, bülten) süreçleri ile özel sektör bağlantılarının kurulmasında fayda getireceğini düşünüyoruz.

Marka Ailesi:
BuyerNetwork.net B2B Ticaret Platformu, Satınalma Dergisi ve Startup Vadisi Platformu

Prof. Dr. Murat ERDAL – Buyer Network Marka Ailesi

Serkan UYGUR – Buyer Network İş Geliştirme Yöneticisi

#Sağlık #SağlıkBilimleriÜniversitesi #üniversite #Teknopolis #Teknokent #Teknopark #arge #ürge #proje #eğitim #TTO #TTM #yazılım #girişimci #inovasyon #teknoloji #transferofisi #fikrimülkiyet #bilgi #yenilik #ticarileşme #kuluçka #patent #girişimcilikmerkezi #önkuluçka #BuyerNetwork #B2B #B2C #SatınalmaDergisi #StartupVadisi

Bir Cevap Yazın

X