Search
Generic filters
Exact matches only

4. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı

0
0
2 ay önce

EPDK koordinatörlüğünde ELDER ve GAZBİR ile ortak düzenlenecek olan “4. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı” 18-19 Aralık tarihlerinde Ankara Sheraton Otel’de gerçekleşecek.

Çalıştay; Türkiye’deki üniversiteleri, teknokentleri ve Ar-Ge şirketlerini elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleriyle buluşturacak “4.Enerjide Ar-Ge Çalıştayı” nın açılışına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez, Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sayın Mustafa Elitaş ve EPDK Başkanı Sayın Mustafa Yılmaz katılacak.

Çalıştayın ilk gününde, 2. EPDK Ar-Ge Başarı Ödül Töreni gerçekleştirilecek. Törende Ar-Ge alanında başarılı çalışmalara imza atmış elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleri ödüllendirilecek.

Çalıştayın ikinci gününde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Ar-Ge Yaklaşım Belgesi interaktif bir oturumla ayrıca görüşe sunularak katılımcıların değerlendirmeleri toplanacak.

“EPDK&ELDER Utility Day” girişimcilik etkinliği düzenlenerek başarılı fikirler ödüllendirilecek. Final sunumlarında ilk 3’e seçilen girişimcilerden birinciye 150.000-TL, ikinciye 100.000-TL ve üçüncüye 50.000-TL olmak üzere toplam 300.000-TL ödül verilecek.

0
X