Search
Generic filters
Exact matches only

Startup – Müşteri Eşleşti...

Startup Şirketinizi, Ürün, Hizmet ve Projelerinizi Doğru Müşteriler ile Eşleştiriyoruz.

Startup şirketinize doğru müşteriler bulmak, ürün ve hizmetlerinizi doğrudan hedef kitlenize sunmak için eşleştirme sistemimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet tüm şirketlere açıktır.

Genç Startup Şirketler için Yıllık Hizmet Bedeli 750 ₺

Startup şirketinizin kuruluş yılından itibaren 3 yıl geçmemiş ise  bu hizmetten yıllık 750 ₺ (KDV Dahil) ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Hizmet bedeli ödemesi buyernetwork.net online ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yeni sayfada açılacak olan ekrandan 3D Secure sistemi ile kredi kartına 6 taksit avantajı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme için Banka Hesap Bilgileri:

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Banka: Garanti Bankası
Şube: Küçükyalı
IBAN: TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

Ödeme Sonrasında Başvuru formunu doldurarak ödeme dekontunu support@buyernetwork.net adresine göndermeniz yeterlidir.

Büyümekte Olan Startup Şirketler için Yıllık Hizmet Bedeli 1.750₺

Startup şirketinizin kuruluş yılından itibaren 3 yıldan daha uzun süre geçmiş, olgunlaşma aşamasındaki şirketiniz için bu hizmetten yıllık 1.750 ₺ (KDV Dahil) ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Hizmet bedeli ödemesi buyernetwork.net online ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yeni sayfada açılacak olan ekrandan 3D Secure sistemi ile kredi kartına 6 taksit avantajı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme için Banka Hesap Bilgileri:

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Banka: Garanti Bankası
Şube: Küçükyalı
IBAN: TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

Ödeme Sonrasında Başvuru formunu doldurarak ödeme dekontunu support@buyernetwork.net adresine göndermeniz yeterlidir.

Startup - Müşteri Eşleştirme Hizmeti Nedir?

Startup – Müşteri Eşleştirme Hizmeti, StartupVadisi.com’un Buyer Network ve Satınalma Dergisi işbirliği ile sağladığı bir eşleştirme hizmetidir. Bu hizmet ile startup şirketinizin ihtiyacı olan müşterilere doğrudan erişmeniz amaçlanmaktadır.

Eşleştirme için Nasıl Başvuru Yapmalıyım?

Öncelikle ödeme ekranından yıllık üyelik bedeli ödemesini yapmanız, sonrasında burada yer alan başvuru ekranından işlemi tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra Startup Vadisi ekibi sizinle iletişime geçerek eşleştirme için uygun müşteri adayı profili konusunda bilgilendirme yapacaktır. 1 yıl boyunca ürün ve hizmetlerinizin doğru müşterilere yönlendirilmesi hizmetini alacaksınız.

Yatırımcı mı Buluyorsunuz Yoksa Müşteri mi?

Eşleştirme hizmetinin kapsamını, geliştirmekte olduğunuz ürün ve hizmetlerin doğrudan potansiyel müşteri adaylarına sunulması oluşturmaktadır. Ürün geliştirme sürecinin ön evrelerinde iseniz ortak girişim gerçekleştirebileceğiniz yatırımcı adayları bulmanız da muhtemeldir. Startup Vadisi firmanızın ürün ve hizmetlerini hedef kitleye sunarken, firmanıza yatırım yapabilecek birey ve firmalara da erişim sağlanmaktadır.

Buyer Network İş ve Ticaret Platformu

8.000’den fazla profesyonelin bir araya geldiği iş ve ticaret platformu Buyer Network’ün kurumsal pazar gücünden siz de faydalanın.

Startup Dostu bir network olan Buyer Network hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz üyelik için: www.buyernetwork.net

Satınalma Dergisi, B2B Sektörde 8. Yıl

Satınalma Dergisi (Basılı ve Dijital) 7. yılında, yayınlanmış 84 sayısı ile Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin ve B2B sektörün temel yayın organlarındandır. Satınalma Dergisi’nin sanayi ve ticarete yön veren okurları, Startup şirketinizin ürettiği ürün ve hizmetinizlerin kullanıcıları olarak potansiyel hedef kitlenizde yer almaktadır. Startup şirketinizin Satınalma Dergisi’nin gücünden faydalanmasını sağlamak için eşleştirme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: www.satinalmadergisi.com

X