Girişiminizi büyütmek için birlikte çalışalım.

 

B2B Sektör uzmanlığımızla doğru bağlantıları kuralım. 

Teknokent Şirketi  misiniz?

0-3 yaş arasındaki teknokent şirketleri ve bir üniversite bünyesindeki teknoloji transfer ofisi projelerine ücretsiz satış geliştirme desteği sağlıyoruz. Teknokentinize ve teknoloji transfer ofisinize başvurarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. İşbirliği yapılan teknokentler ve teknoloji transfer ofisleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Startup Üyeliği

750 / 1 Yıl

  • Pazarlama ve Ticaret Danışmanlığı
  • Buyer Network İş ve Ticaret Platformu Kurumsal Sayfa Oluşturma

Premium

1.750 / 1 Yıl

  • Pazarlama ve Ticaret Danışmanlığı
  • Pazarlama ve Satış Geliştirme
  • Strateji Geliştirme

Executive

7.500 / 1 Yıl

  • Pazar Araştırma
  • Pazarlama ve Satış Geliştirme
  • B2B Sektör Markalaması
Hizmet bedeli ödemesi buyernetwork.net online ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yeni sayfada açılacak olan ekrandan 3D Secure sistemi ile kredi kartına 6 taksit avantajı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale/EFT ile Ödeme için Banka Hesap Bilgileri:

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Banka: Garanti Bankası
Şube: Küçükyalı
IBAN: TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

Ödeme Sonrasında Başvuru formunu doldurarak ödeme dekontunu support@buyernetwork.net adresine göndermeniz yeterlidir

Sık Sorulan Sorular

Profesyonel Satış Geliştirme Hizmeti, StartupVadisi.com’un Buyer Network ve Satınalma Dergisi işbirliği ile sağladığı satış odaklı bir hizmettir. Bu hizmet ile startup şirketinizin ihtiyacı olan müşterilere doğrudan erişmeniz amaçlanmaktadır.

Öncelikle başvuru ekranından başvuru formunu doldurmanız ve burada yer alan hizmet paketlerinden kendinize uygun olanı seçip ödeme işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurduktan sonra Startup Vadisi ekibi sizinle iletişime geçerek eşleştirme için uygun müşteri adayı profili konusunda bilgilendirme yapacaktır. 1 yıl boyunca ürün ve hizmetlerinizin doğru müşterilere yönlendirilmesi hizmetini alacaksınız.

Profesyonel Satış Geliştirme Hizmeti hizmetinin kapsamını, geliştirmekte olduğunuz ürün ve hizmetlerin doğrudan potansiyel müşteri adaylarına sunulması oluşturmaktadır. Ürün geliştirme sürecinin ön evrelerinde iseniz ortak girişim gerçekleştirebileceğiniz yatırımcı adayları bulmanız da muhtemeldir. Startup Vadisi firmanızın ürün ve hizmetlerini hedef kitleye sunarken, firmanıza yatırım yapabilecek birey ve firmalara da erişim sağlanmaktadır.

Buyer Network İş ve Ticaret Platformu Hakkında:

Yaklaşık 9.000 profesyonelin bir araya geldiği İş ve Ticaret Platformu Buyer Network’ün kurumsal pazar gücünden siz de faydalanın.
Startup dostu bir network olan Buyer Network hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz üyelik için: www.buyernetwork.net

Satınalma Dergisi Hakkında:

Satınalma Dergisi 8. yılında, yayınlanmış 90 sayısı ile Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin ve B2B sektörün temel yayın organlarındandır. Satınalma Dergisi’nin sanayi ve ticarete yön veren okurları, Startup şirketinizin ürettiği ürün ve hizmetinizlerin kullanıcıları olarak potansiyel hedef kitlenizde yer almaktadır. Startup şirketinizin Satınalma Dergisi’nin gücünden faydalanmasını sağlamak için eşleştirme hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi için: www.satinalmadergisi.com

X