Search
Generic filters
Exact matches only

Satınalma ve Tedarik Zinciri Ödülleri Sahiplerini Buluyor…

0 2 sene önce

Satınalma Kulübü BuyerNetwork.net ve Satınalma Dergisi tarafından bu yıl 15.si düzenlenen etkinlikte yılın en başarılı firma ve yöneticileri, başarı ödülleri ile buluşuyor. 21 Kasım 2018 tarihinde İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu’nda tüm gün sürecek etkinlikte, kamu ve özel sektör yöneticileri sunumlarını yapacak. Konferans bitiminde ise 2018 yılının alanında en başarılı yönetici, kurum ve projelerine ödülleri verilecek.

Ödül Kategorileri:

-Genç Satınalma Yöneticisi Ödülü
-Genç Tedarik Zinciri Yöneticisi Ödülü
-Yenilikçi Satınalma Ödülü
-Tedarikçi İlişkileri Yönetimi Ödülü
-Kamu Satınalma Projesi Ödülü
-Tedarik Zinciri Yönetimi Ödülü
-Dijital Dönüşüm Ödülü

Satınalma Kulübü üniversite öğrencileri ve sektör arasında köprü oluyor.
6.000’den fazla profesyonel üyesi ile Türkiye’nin mesleki kulübü BN Academy ve BN Academy Pro yapılanması ile daha da güçleniyor. Konferansta BN Academy ve BN Academy Pro yapılanması hakkında bilgi verilerek, kuruluş amaçları ve etkinlik planlaması duyurulacak.

Konferans Koordinatörü Prof. Dr. Murat ERDAL,”tüm Türkiye’den misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kişisel ve mesleki gelişimine önem verem tüm arkadaşlarımız etkinlikler serimizi  Satınalma Kulübü www.BuyerNetwork.net sitemizden takip edebilirler. Tedarik Zinciri Yönetimi, Lojistik, Satınalma, Hukuk temel alanlarımızın yanı sıra Girişimcilik, Pazarlama, Liderlik, Maliyet Yönetimi, Finans, Karar Alma dahil pek çok konuda konferans ve saha çalışmaları yürütüyoruz. BN Academy ve Academy Pro olarak yeni dönemde çok daha etkin çalışmaları başlatıyoruz. Bu faaliyetlerde yer almak isteyen arkadaşları yönetim kurullarında yer almaya davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

X