Search
Generic filters
Exact matches only

Satınalma Cep B2B Ekosistemi Bu Fuarda Yer Alacak Firmalara % 10 İndirim Fırsatı Sunuyor. Yüzlerce Marka Tedarikçisini Bu Fuarda Seçiyor…

0 2 sene önce

11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Bayim Olur Musun ? TEDARİKÇİ ÖZEL BÖLÜMÜ sektör paydaşlarını bir araya getiriyor. Medyafors Fuarcılık ve Satınalma Cep B2B Uygulama, Tedarikçi Özel Bölümü için güçlerini birleştirdi.

Medya Fors YK Başkanı M. Özhan Erem, “eski alışkanlıkları geride bırakan gıda ve hizmet tedarik sektörü son yıllarda giderek büyüdüğünü işaret etti. Sektör  güvenlikten, temizliğe, operasyonel kiralamaya önemli aşamalar kat etti. Mobilya tedarikçileri, sadece ürün değil konsept de satıyor. Uzman şirketler, bilgisayar sistemleri, yazılımlar, hijyen ve soğutma koşullarına uygun depolama hizmetleri var… Endüstriyel mutfaklarda markalara göre özel ürünler üretiliyor. Satınalma Cep işbirliği ile tedarikçilere geniş imkanlar sunuyoruz” dedi.

Satınalma Cep B2B Uygulama kurucu ortağı Prof. Dr. Murat Erdal, konuşmasında “Bayim olur musun? Fuarı köklü bir organizasyon. Bu fuarın tedarikçi özel bölümü ise çok kıymetli. Bu kısımda sektörün tüm Alıcı ve Satıcı tarafları bir araya geliyor. Satınalma Cep B2B ailesi olarak bizler de girişimciler ve yöneticilerle potansiyel işler ve ticaret imkanlarını yüz yüze konuşma imkanı elde edeceğiz. Perakende sektörü Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden. Bu alanda yüzlerce iş kolu ve fırsat var. Satınalma Cep üyesi firmalarımıza % 10 indirimli fuar alanlarının sunulması konusunda Medya Fors ile anlaştık. Sektörel gelişmeyi yakından takip etmek isteyenler Satınalma Cep Fırsatlar bölümüne girip kampanyaya katılabilirler. Her firmanın bu fuarda somut iş bağlantısını kuracağına inancımız tam” dedi.

Satınalma CEP B2B EKOSİSTEM İşbirliği önerileriniz ve kurumsal pazara yönelik pazarlama ve satış kampayalarınız için info@tinova.com.tr temasa geçebilirsiniz.

X