Search
Generic filters
Exact matches only

iPhone’a İkinci Ekran Olanağı Sağlayan Oaxis InkCase’in Türkiye’de Satışı Başladı!

0
0
2 sene önce

Dünyanın en akıllı, ince ve hafif cep telefonu kılıfı olan InkCase i7 artık Türkiye’de. iPhone için özel olarak tasarlanan kılıf ile kullanıcılar fotoğraf, e-kitap ve diğer önemli bilgileri ikinci bir ekrana aktararak kolayca ulaşabiliyor.

Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji, yenilikçi ürünleriyle tüketici elektroniği alanında lider, dünyanın pek çok prestijli ürün tasarım ödülüne sahip Oaxis’in dijital akıllı kılıfı InkCase i7’yi Türkiye’ye getirdi. iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekleyen InkCase i7, şimdiye kadar üretilen en akıllı, ince ve hafif cep telefonu kılıfı olma özelliği taşıyor.

InkCase i7, ‘Kişiselleştirilebilir Duvar Kağıdı’ ile en iyi anıları sürekli göz önünde tutarken, ‘Canlı Bilgilendirme Merkezi’ ile kullanıcıları gün boyu bilgilendiriyor. Bluetooth bağlantısı ile donatılmış olan InkCase i7’ye; takvimler, yapılacak olan işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama eklenebiliyor. Kullanıcılar InkCase i7 ile bu uygulamaları iPhone’un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor. InkCase i7, Gençpa Teknoloji satış noktaları ve Gepasite.com’da 499 TL’den satışa sunuluyor.

iPhone’u korumanın en akıllı yolu

InkCase i7 sunduğu ‘BubblePro Akıllı Teknolojisi’ ile iPhone’u düşmelere ve darbelere karşı maksimum oranda koruyor. En yeni teknolojiyi sunan mikro dokular, kilitlenerek kılıfın her zaman dayanıklı olmasını sağlıyor. Düşme etkisi, mikro dokular tarafından emilirken, kılıfın tamamına yayılarak iPhone’u koruyor.

Dünyanın en ince ve hafif e-Kitap okuyucusu

InkCase i7, 4.1mm kalınlığı ve 62g ağırlığıyla dünyadaki en ince ve hafif e-Kitap okuyucusudur. InkCase i7 ayrıca 4.3″’lik çizilmeye karşı dayanıklı ekranı ve 480*800 (217dpi) çözünürlüğün sunduğu parlak ve keskin metinlerle mükemmel bir okuma deneyimi de sağlıyor. Sadece ekran yenilenirken minimum düzeyde enerji tüketen InkCase i7; ekranda bir resim ya da metin ayarlandıktan sonra neredeyse hiç enerji tüketmiyor.

iPhone’un pil ömründen tasarruf sağlıyor

Tek bir kez şarj edildiğinde bile uzun süre dayanan şarjıyla ön plana çıkan InkCase i7; ekranını gerçek bir saate dönüştürerek, iPhone’un pil ömründen de tasarruf sağlıyor.

 

Detaylı bilgi için: http://www.gepasite.com

Ürün hakkında tanıtıcı video için: https://www.youtube.com/watch?v=nikbmV1ljG8

 

InkCase i7’nin Teknik Özellikleri:

 • iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekler
 • 4.3’’ E-Mürekkep Ekran
 • Çözünürlük: 480 x 800 (217dpi)
 • Şarj edilebilir Lityum Polimer
 • Boyut: 140.7 x 69.5 x 11 mm
 • Ağırlık: 62g
 • 1 hassas, 3 dokunmatik tuş
 • Bluetooth 4.0 BLE
 • 9H sertlik derecesine sahip ekran
 • Pil: 460 mAh
 • Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı tasarım

 

0
X