Search
Generic filters
Exact matches only

DECATHLON VE VODAFONE’DAN TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DİJİTAL MAĞAZASI

0
0
3 ay önce

İşletmelerin dijital iş ortağı olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Vodafone Business, Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon’un Türkiye’de açtığı en büyük ve tamamen dijital mağazasının teknolojik altyapısını kurdu. Mağazada müşteriler tek butonla satış temsilcisine ulaşabiliyor, ücretsiz internet bağlantısıyla dijital ekrandan kampanya ve ürünleri inceleyip oyun oynayabiliyor.

 Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, işletmelerin dijital iş ortağı olarak onları geleceğin dünyasına hazırlamayı sürdürüyor. Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan ve Türkiye’nin 13 şehrinde 37’ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Decathlon, Türkiye’de açtığı en büyük mağazası için çözüm ortağı olarak Vodafone Business’ı seçti. Ankara’da 27 Kasım’da açılan 5892 metrekare alana sahip One Tower Decathlon mağazasının tamamen dijital olan tüm teknolojik altyapısını Vodafone Business kurdu.

Vodafone Business’ın sağladığı altyapı sayesinde mağaza yönetimi dijital ekrandan sergilenen ürünleri dilediği gibi planlama ve gruplandırma avantajına sahip olurken müşteriler de Vodafone Red Wifi ile güvenli bir şekilde internete ücretsiz erişebilecek, tek bir butona basarak satış temsilcisini reyona çağırabilecekÇağrıların cevaplanmasına ilişkin raporlandırma sayesinde müşteri memnuniyeti kolaylıkla takip edilebilecek. Mağaza müşterileri Red Kontrol sayesinde aldıkları tüm ürünler için doğrudan ürün sorumlusuna ulaşabilecek. Vodafone Digital Signage çözümü sayesinde de müşteriler interaktif ekranlardan güncel kampanyaları görebilecek, istediği ürün hakkında bilgi alabilecek, oyun oynayabilecek.

Altyapı çözümlerimizle rekabet avantajı kazandırıyoruz”

Teknolojinin hayatın her alanında önemli farklar yarattığını, daha yüksek hız ve verimlilik sağladığını belirten Vodafone Türkiye Kurumsal Çözümler Direktörü Berna Kulaksız, şunları söyledi:

“Vodafone Business olarak, gelişen teknolojilerle yeniden şekillenen dünyamızda, müşterilerimizin iş süreçlerini akıllı çözümlerle desteklemeye, verimliliklerini artıracak fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarını analiz ederek tek çatıdan sunduğumuz çözümlerle rekabet avantajı sağlamalarına destek oluyoruz. Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon tüm dijital ihtiyaçları için tercihini Vodafone’dan yana kullandı. Vodafone Business olarak çözümlerle Decathlon’un iletişim altyapısını kurup güvenli bir yapıya kavuştururken, müşterilerinin memnuniyetlerini artırma hedeflerine ulaşmalarına da katkıda bulunuyoruz.”

Egemen Onan: Kesintisiz ve kaliteli hizmet

Sporseverlere eşsiz ve kişileştirilmiş bir mağaza deneyimi sunmayı hedeflediklerini ifade eden Decathlon IT Ülke Lideri Egemen Onan ise şunları söyledi:

“Müşterilerimizin tutku sporları arasında daha güçlü bir bağ kurabilmeleri ve yeni sporları keşfedebilmelerini sağlayabilmek için mağazalarımızda fiziksel ve dijital spor deneyim alanlarını, ürün karşılaştırma ekranlarını ve dijital kataloglarımızı arttırdık. Çoklu kanal stratejimiz doğrultusundaki kişiselleştirilmiş dijital deneyimleri hayata geçirmek için kullandığımız yazılım ve donanım sistemlerinin iletişim altyapısında kesintisiz ve kaliteli bir hizmet alabilmek için Vodafone ile çalışmayı tercih ettik. Bu eşsiz dijital mağazacılık deneyimini gözlemlemek isteyen tüm sporseverleri Decathlon Onetower mağazasına bekliyoruz.”

0
X