Search
Generic filters
Exact matches only

Buyer Network ve Benson & Partners Stratejik İşbirliği İmzaladı.

0
0
7 ay önce

Buyer Network ve Benson & Partners Stratejik İşbirliği İmzaladı.

7.500 firma ve yönetici üyesi ile BuyerNetwork.net İş ve Ticaret Platformu yönetici yerleştirme konusunda sektör lideri Benson & Partners güçlerini birleştirdi.

Buyer Network kurucu ortağı Prof. Dr. Murat ERDAL konuşmasında, “Platform üzerinde faaliyetlerimizi iki kısımda topladık: ticaret-pazaryeri ve iş dünyası. Üyeliklerimizi de kurumsal (firma) ve bireysel üyelikleri (çalışan, öğrenci) oluşturduk” dedi.

“Firma ve çalışanlarımıza 360 derece hizmet verme prensibi ile yolumuza devam ediyoruz.”

Prof. Dr. Murat Erdal iş birliği ile ilgili olarak şu değerlendirmelerde bulundu:

Buyer Network şirket üyelerimiz, ürün ve hizmet satışlarını e-ticaret pazaryeri tarafında yürütürken tüm paydaşlarımıza iş bulma ve yönetici yerleştirme imkanları sağladık. Öğrenme merkezimizde mesleki bilgi seviyesini yükseltici eğitim dokümanları hazırladık. Aynı zamanda konferans, yüz yüze kurumsal eğitim ve pazarlama araştırmaları konusunda yeni imkanlar sunuyoruz.

Yönetici yerleştirme, CV yönlendirme, iş ilanları olmak üzere insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretmekten mutluyuz.

Platform üyelerimize profesyonel yetenek bulma ve kariyer danışmanlık hizmetlerinin sağlanmasını istiyoruz. Bu nedenle uluslararası iş tecrübesine sahip Benson & Partners la bir araya geldik. Tüm yönetici ve yönetici adaylarına sektörde iş değiştirme, iş arayışlarına profesyonel destek hizmeti verelim istedik. Şirketlerimizin önemli bir bölümü küresel çapta faaliyet gösteriyor. Bu nedenle sadece yurtiçi değil uluslararası kariyer ve iş fırsatlarının sunulmasını istiyoruz.

Uzaktan eğitim ve E-Öğrenme konusunda firmalara bütüncül fırsatlar sunuyoruz.

Öğrenme merkezine erişim konusunda çalışanlarımız platforma bireysel üye olabildikleri gibi 10 kullanıcıya kadar firma üyelikleri de mümkün hale geliyor.

2017 yılında kurulan Benson & Partners, uluslararası lider şirketlerden alanında özelleşmiş oyunculara kadar geniş bir müşteri portföyüne, Yönetici Araştırma ve Stratejik İnsan Kaynakları Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Faaliyetlerini Turkiye ve MENA bölgesinde 7 kişilik bir ekiple yönetmektedir.

Benson & Partners, merkezi İspanya’da olan IESF (International Executive Search Federation)’in Türkiye münhasır ofisidir. IESF; dünyanın 20 ülkesindeki 80 ofisi, 200’ün üzerinde danışmanı ile şirketlerle mükemmel işbirlikleri kurar ve onlara en iyi hizmeti verir. Globalde insan kaynakları sektörünün yön bellirleyicisi Hunt Scanlon’ın 2019 araştırmalarına göre, IESF “dünyanın en iyi 30 yönetici araştırma şirketleri” arasındadır.

Benson & Partners, endüstri, üretim, inşaat, lojistik ve tüketici ürünleri sektörleri başta olmak üzere finans, ticari, satış, pazarlama, üretim ve insan kaynakları fonksiyonlarında orta ve üst düzey yöneticiler için ve niş roller için profesyonel hizmet sağlar. Ağındaki bağlantıları, pazar bilgisi ve araştırma kaynakları (ulusal ve uluslararası) başarısını destekleyen güçlü alanlarıdır.

Bunun yanı sıra, Benson & Partners şirketlerin stratejik İK ihtiyaçları için de danışmanlık sağlar. Şirket stratejilerini belirleme, işletme modeli oluşturma, organizasyonel yapı ve süreçler konusunda detaylı araştırma ve geliştirme süreçlerini yönetir.

Farklı sektörlerde ve farklı kültürlerde; tasarım, üretim, satış ve pazarlama süreçlerini kapsayan değer zincirinin tamamında olmak üzere, Organizasyonel Dönüşüm ve Tasarımı, Değişim Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynaklarının yapılandırılması, Organizasyonel Gelişim, Yetenek Yönetimi, Değerlendirme Merkezi Süreci, Ücret Yönetimi, İnsan Kaynaklarının temel unsurlarının tasarlanması ve yönetilmesi, Sendika Yönetimi gibi çok sayıda proje gerçekleştirilmiştir.

0
X